Ekran kartlarım güncellenmiyor ekran kartı geçişlerinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum yardım olun lütfen

merhaba arkadaşlar intel hd grapihcs 4000 ve amd radeon 8730m ekran kartları mvar çift ekran kartı oyunlarda yüksep performans atamama rağmen intel ekran kartını kullandığını düşünüyorum her oyunda kasmalar oluyor sistemim yeterli oyunlar için. bilgisayarımın markası dell sitesinden bilgisayarıma göre arattırıyorum güncel driverleri kuruyorum intel ve amd 2sindede kurulamadı ahtasını alıyorum yardımcı olabilecek varmı

furkan060619 furkan060619 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aygıt Yöneticisinde - > Görüntü Bağdaştırıcılarında Intel ve Amd Ekran Kartların görünüyormu eğer her iki driverini görebiliyorsan bir ihtimal işletim sistemine uygun veya sürüme uygun  driveri kurmuyor olabilirsin.

    Aşağıdaki linklerden Amd ve Intelin kendi sitelerinden işletim sistemine uygun driverları indirebilirsin.

    http://support.amd.com/en-us/download

    https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=&ProductID=3711&ProdId=3711

    ogzkzu ogzkzu (286)