Ekran kaydedici programlar

Bilgisayarda oyun oynarken aynı zamanda kayıt alabilecek uygun ve kullanışlı tutulan bir program öneriniz varmı ?

-Teşekkürler

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Benim kullandığım ve memun olduğum Icecream Screen Recorder var: https://icecreamapps.com/tr/Screen-Recorder/

    Oyun kaydetme performansını bilmiyorum ama uzmanim.net Youtube kanalı için ekran görüntüsü kaydetme işini bir dönem bununla yaptım gayet başarılıydı.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sana bir kaç program önere bilirim benim de bi aralar kullandığım program bunlar.

      • NVIDIA SHADOWPLAY: Kullanışlı bir program bu programı severek kullanıyorum
      • Bandicam: Bi aralar çok fazla kullanıyordum
      • Camtasia studio: Bu programı montaj için kullanıyordum ama sen bu program ile ekran videoları çeke bilirsin

      darkcrak darkcrak (5158)
      4 yıl önce cevaplandı

        fraps diye bir program vardı. Bunu kullanabilirsin. Oyun oynayanlar çok tercih ederler ekran kaydetmek için

        http://www.fraps.com/download.php

        Yine bandicam var. Bu da popülerlerden biri.  https://www.bandicam.com/tr/

        hakan hakan (15394)
        4 yıl önce cevaplandı

          Fraps önermiyorum, Fraps sürüm olarak en eski program hiç güncellenmiyor kullanışlı değil sadece FPS ölçmek için ve SS Almak için kullanılabilir. Bandicam da olabilir. Nvidia Shadowplay kullanıyorum Kayda başladığım an hiç FPS düşüşü olmadan kayıt yapıyor mesela GTA V'te video dışı 180 FPS alıyorsam Videoda da 180 FPS alıyorum. FPS Düşüşü yok. Aynı şekilde Shadowplay ile Youtube/twitch canlı yayını yapılabiliyor. Kullanışlı ve tutulan ugulama.

          infinity infinity (402)
          4 yıl önce cevaplandı

            Obs Var Tüm yayıncılar onu kullanıyorr ve cok kullanışlı oneririm.

            retrocuyum retrocuyum (7)