Ekran kayıt programı önerileri

En uygun olanı sizce hangisidir bugün internete baktığımızda birçok böyle program var.

Özellikle sunu belirtmek isterimki Oyunlar için olsun birde kendinden Video düzenlemeside olsun kolay arayüze sahip olsun. (Bildiğiniz varsa)

Çok Teşekkür Ederim...

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kaydetme olarak Bandicam veya oCam öneririm.
    Video düzenlemede ise, Sony Vegas Pro, Adobe Premiere Pro, Camtasia Studio kullanabilirsin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bir kaç sorum olucaktı oCam oyun video su çekmek için uygunmudur kaç boyuta kadar video çekme sınırı var birde 720p ila 1080p video çekme özelliği varmı.oCam le yaklaşık 1080p boyutunda video çektik diyelim ve videonun uzunluğuda 3 yada 4 saat oldu biz bunu Adobe Premiere Pro ile düzeltmeye gitsek Adobe Premiere Pro 3 yada 4 saatlik video yu düzeltmeye alabilirmi lucas77 6 yıl önce
    • @lucas77 720p de var yanlış hatırlamıyosam 1080p'de vardı. Adobe Premiere ile düzenleyebilirsin 3-4 saatlik videoyu. toprak34 6 yıl önce