Ekran Kayıyor Youtube [GoogleChrome]

Merhaba Ben youtube 'da Video İzliyemiyorum Ekranım Kayıyor Tam Ekranda Değil Neden Kaydığını Ve Niçin Kaydığını ve Nasıl Çözüleceğini Söylerseniz Mutlu Olurum Sorunum Bu :))

gokhawn gokhawn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eğer IE ile bir anormallik olmayıp problem sadece Chrome'da yaşanıyorsa;

    Sağ üst köşede Google Chrome'u özelleştirin ve kontrol edin (ayarlar menüsü-üç yatay çizgi)/Ayarlar, açılan ayarlar sayfasında en altta Gelişmiş ayarları göster, tıkla ve açılacak yeni bölümde en altta Ayarları sıfırlayın..

    Veya Chrome uninstall ve yeniden kurulum..

    Ve belki Chrome için Flash Player'in yeniden kurulması/güncelleştirilmesi..

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bu sorun tarayıcı kaynaklı gibi görünüyor.

      Tarayıcınız güncel değilse bu tür sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Öncelikle tarayıcınızı güncelleyin. Varsa eklentileri devre dışı bırakın. Adblock gibi eklentiler de bu tür kaymalara yol açabilir.

      Firefox veya başka tarayıcı ile deneyebilirsiniz.

      Sayfadaki bu kayma ayarlar ile çözülemez.

      hakan hakan (15394)
      9 yıl önce cevaplandı

        Yardımlarınız için tesekkür Ederim :))) İyi Günler Sorun Çözüldü :)) 2nizin Dediği Bi Arada oldu :)))

        gokhawn gokhawn (1)
        9 yıl önce cevaplandı

        • Geçmiş olsun :-) temmuz 9 yıl önce