ekran klavyesi çalışmıyor

merhaba ekran klavyesini açmak istediğimde " sunucuda bir istek döndürülemiyor" diye bir hata alıyorum yardımcı olabilirmsiniz

saygılarımla

laboustasarim laboustasarim (693)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    merhaba sorun virüsden kaynaklı imiş mallvare bytes la taratıtım ve birçok virüs buldum program ekle kaldırda virüse dayalı bir uygulama yoktu bu sebeple format attım pc win7 ultimate x64 ilginiz için teşekkür ederim.saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Kendi cevabını, cevap olarak kabul edebilirsin :) alattin 9 yıl önce

    Ekran klavyesinin çalıştıran bazı dosyalar silinmiş olabilir.Bunun sebebi genellikle virüs olabiliyor

    C: \ Windows \ System32 klasörü içerisinde osk.exe dosyası var mı kontrol et varsa çalıştırmayı dene eğer olmuyorsa  sistemi geri yüklemeyi deneyebilrsin.

    Ama en sağlıklısı yeni bir işletim sistemi kurman.

    ogzkzu ogzkzu (286)
    9 yıl önce cevaplandı

      İşletim sisteminiz nedir?

      Eğer Windows 7 kullanıyorsanız Tablet PC Components / Tablet PC bileşenleri yüklü ise kaldırmayı deneyin.

      Yabancı bir forumda ekran klavyesinde benzer bir hata alan kullanıcı bu şekilde çözmüş.

      Programlar ve Özellikler / Windows özelliklerini aç veya kapat altında altındaki Tablet PC bileşenlerini önce kaldırın ve sonra ekran klavyesi çalışıyor mu kontrol edin.

      hakan hakan (15424)