Ekran parlaklığı sorunu.

Ekran parlaklığım %100 olduğu halde ekran parlak gözükmüyor fazla.Acaba banamı öyle geliyor anlamadım.Sizce öyleyse sebebi nedir?

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Ekran parlaklık için Fn+FX tuşlarınız sorun olmadan çalışıyor ve ekranı parlaklığını değiştiriyorsa,
    • Yukarıdaki kısayollardan değiştiremiyorsanız, Denetim Masası-->Güç Seçenekleri ardından ekran parlaklık ayarı alt kısımda çıkması gerekiyor.Bu bölümde de %100 olarak açıksa,

    Yukarıdaki maddeler sizin ekran parlaklığınız için maksimum değerleri verir.Eğer daha önceden parlaklık ayarının daha fazla açıldığını da iddia etmiyorsanız, muhtemelen monitörünüzü bu şekilde kullanmak durumunda kalacaksınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)