Ekran yamulma sorunu

Deadcells indirdim tam oynayacağım her şey yamuk bu benim bilgisayarda bazı oyunlarda olan bir şey sebebini hala anlayamadım monitörden mi pcden mi kaynaklanıyor çözemedim yardımcı olabilir misiniz? Oyuna başladığımda da aynı sorun devam ediyor.

https://hizliresim.com/zMJFLl

https://hizliresim.com/ABYxah

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Virüsle vs alakası yok bu durumun. Crack'i düzgün yapamamış olsa, oyunu çalıştıramaz.

    DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip güncel sürümü indir.

    Ekran kartının driverını silip yenisini yükledikten sonra yine oluyorsa, sorunun monitörden mi ekran kartından mı olduğunu anlamak için başka bir monitörle denemelisin, eğer elinde başka bir monitör yoksa bilgisayarcıya gitmen gerekli. Ya ekran kartı ya monitör arızalı.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sadece 1 oyunda böyle oluyor ise veya tüm oyunlarda böyle oluyor ise bana sorarsan ekran kartı driver'ini güncellemenede fayda var.

      NVIDIA ekran kartı güncelleme | En Kolay Yöntem

      AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

      Bu da işe yaramaz ise oyunun crack'ını düzgün bir şekilde yapmanda fayda var

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

        Bu sorun genelde bilgisayarının ekran kartı driverlerinden veya bilgisayarıda virüs olduğu zaman karşılaşıla bilecek sorunlardan birisi bana sorarsan @darkcrak 'ın dediği gibi ekran kartı driver ini güncelle olmazsa oyununun crack'ını düzgün yap oda olmadı bilgisayarında virüs tara.

        Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

        panel panel (1)