Ekran yan dönüyor

Merhaba laptopu her açtığımda ekranım yan dönmüş oluyor, düzeltiyorum ama kapatıp acınca yıne aynı sorunla karsılasıyorum.

sone62 sone62 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     başlat /( ekran çözünürlüğünü ayarla) burdan aratın bulunca tıklatın ve sayfa karşınıza gelecektir  işletim sisteminizi yazmamışınız ben yine yardımcı olmaya çalışıyım (yatay)  resimdeki gibi ayarlarınız yapın uygula ve tamamı tıklatın

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • yapıyorum ama cıp kapatınca yıne aynı sorun malesef :( sone62 8 yıl önce

    yapıyorum ama acıp kapatınca yıne aynı sorun malesef  :(

    sone62 sone62 (1)