Ekranda pembe yerler var rengarenk. Çözümü nedir?

Ekranım Pembe Ve Sağlam yerler var nedeni Ne ?

beratbeyyy beratbeyyy (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba Sevgili Arkadaşlar,Bugün Sizlere Çok Yaygın Olan Bir Hata Olan Ekran Ömrünün Dolmasını  anlatacağım . Arkadaşlar Aslında bu Hatanın Nedeni Bilgisayarınızın  6-10 Yıl arasında Kullanımından dolayıdır,Bilgisayarınızı 6-10 Yıl arasında Ne kadar Kullanırsanız O kadar ömrü Kısalır,Bazı Bilgisayarlar Az kullanıldığı Zaman 20 Yıla Kadar Sağlam Kalabiliyor.Ancak Durum gereğince Teknolojik Devire geçiş yaptığımızdan Bu Durum 20 Yıl'I Bulması Biraz Zor Oluyor,Günümüzdeki Bilgisayarlar Kalitesine Göre 6-10 Yıl içinde Monitör[Ekran] Ömürünü Dolduruyor. Eğer Bilgisayarınızda Genellikle Pembe Sonra Değişik renkler Oluyorsa  Korkmanıza Gerek Yok Çünkü Bu Hata Donanımsal Değildir. Bu hata Ekran'ınızın Ömrünün Bittiğini Gösterir.Kullanımınıza Göre Ekran Ömürleri Ortalama 6-10 Yıl arasındadır.bu Hatayı Düzeltmek için Malesef Yeni Bir EKRAN[Monitör]Almanız Gerekir.                                                                                                                                    Eğer Yardımcı Olduysak Alt taraftan Oy Verebilirsiniz!

                             Berat İletişim -Bilgisayar Tamirleri:Kırık Ekran Tamiri / Ekran Kartı

    beratbeyyy beratbeyyy (3)