Ekranda siyah çizgiler çıkıyor. Nasıl düzeltirim?

Merhaba,

Bilgisayarımda internette dolaşırken falan ekranda siyah çizgiler çıkıyor. Çok rahatsız ediyor bu siyah çizgi sorunları beni. Acaba yaşadığım bu ekranda siyah çizgi çıkma sorununu nasıl düzeltebilirim?

Yaşadığım siyah çizgi sorunuyla alakalı video: https://www.youtube.com/watch?v=u344nFwn1L8

mehmetelitas mehmetelitas (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı'nda sıkıntı olabilir veya monitör'ünde birisinden temin et monitör öyle dene hala devam ediyorsa ekran kartındandır sorun. Sistem özelliklerini tam yazarmısın eğer başka monitör'de deneme şansın yoksa Onboard'dan görüntü alacağız.

    infinity infinity (402)