Oyunda siyah ekran sorunu

Geçen gün oyun oynarken bi anda ekrana noktalar gelmeye başladı ve oyundan attı oyundan çıktığımda ise heryerde siyah kareler var ve belli bir yerde değiller dolaşıyorlar masaüstünde yoklar ama google veya bir oyuna girdiğimde çıkıyolar ve aşırı rahatsız ediyorlar

Ekran kartık GTX1050 ti daha kasayı geçen hafta aldım sıfır ekran görüntüsü alınca fotoğraftada çıkmıyor bu kareler . Driverlarda güncel Sıkıntı ne olabilir?

onuritak onuritak (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    İşletim sistemini belirtmemişsin. Eğer windows 10 ise klavyede shift tuşuna basılı tutarak PC'yi yeniden başlat (ekran çıkana kadar basılı tut). Sorun Gider ve Gelişmiş Seçenekler çıkacaktır, sistem geri yüklemeyi oradan yaparsın (Wi,ndows 8 ve 8.1 içinde benzer şekilde). Oradan yaptığında başarılı sonuç alma şansın artacaktır. Ayrıca ve / veya farklı işletim sistemi ise güvenli moddada deneyebilirsin

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sistem geri yüklemeyi denedim ancak yapmıyor sistem geri yükleme yapılamadı hatası alıyorum . onuritak 5 yıl önce
    • İşletim sistemini belirtmemişsin. Eğer windows 10 ise klavyede shift tuşuna basılı tutarak PC'yi yeniden başlat (ekran çıkana kadar basılı tut). Sorun Gider ve Gelişmiş Seçenekler çıkacaktır, sistem geri yüklemeyi oradan yaparsın (Wi,ndows 8 ve 8.1 içinde benzer şekilde). Oradan yaptığında başarılı sonuç alma şansın artacaktır. Ayrıca ve / veya farklı işletim sistemi ise güvenli moddada deneyebilirsin @onuritak temmuz 5 yıl önce
    • Dediğinizi yaptım başarıyla sistem geri yüklemesi oluşturuldu ama sorunum düzelmedi onuritak 5 yıl önce
    • Neyse ilgilendiğin için çok teşekkür ederim . Garantiye göndereceğim artık iyi günler onuritak 5 yıl önce
    • Bir şey değil. Yetkili servis ne diyecek bakalım @onuritak temmuz 5 yıl önce