ekrandaki görüntüleri kayıt etmk

camtasio veya benzer programlardan pc nin ekran görüntüsünü kayıtedip video haline getirceğimizde ekran kayıtını baslattımızda ekranda yazar mı kayıt basladı ve de kayıt bittikten sonra der mi video kaydedildi ya da hangi klasore kaydedilsin tarzı seyler

takintilii takintilii (-3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar , bu şeçenek programdan programa değişir ;

    bazısı kurulumda sorar nereye kaydedilecek videolar diye

    bazısı kayıt bittikten sonra

    genellikle ayarlarına girip kayıt yerini siz belirlersiniz

    bcaggul bcaggul (117)