Ekranı istediğimiz yerden bölme

Monitörüm geçen gün kırıldı metal bi spoa yere düşerken monitöre çarptı ve ekranın sol tarafında ufak şerit şeklinde siyahlık var en sol var sonra 3-4 cm lik siyahlık sonra geri kalan kısım sağlam ekranı biraz sağa çekmek istiyorum en azından kırık yerden diğer tarafa kadar kullaniyim diğer taraf siyah kalsın idareten kullaniyim bunu yapabileceğim bi program vs var mı ?

kullanici23238 kullanici23238 (5)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bütüyeç ile yapabilirsin bu istediğini. Windows işletim sisteminde yerleşik olan büyüteç işini görecektir.  Sadece denetim masasından Büyüteç ayarlarına gidip Görünüm'ü sabitlenmiş olarak değiştirmelisin.  Ya da büyüteç açıkkan CTRL + ALT + D tuşlarına bas. Büyüteç ekranı bir pencere şeklinde boyunlandırılabilir olacak açacaktır. Bu şekilde kullanmayı dene.

    Bir de şöyle bir program var: https://maxto.net/en ben Windows 11 de çalıştıramadım. Sen kaç kullanıyorsun bilmiyorum. Bir deneyebilirsin.

    hakan hakan (15424)