Ekranımda açılışta Lox.dll başlatmada sorun Belirtilen modül bulunamadı hatası

Bilgisayar açıldıktan sonra windows açılırken aşağıdaki hatayı görüyorum nasıl düzeltebilirim yardım edermisiniz?

C:\Users\LENOVO\AppData\Local\Call\Download\(1B91CC7B-D4AC-B6F9-29AD-CA16017D446F)\Lox.dll başlatmada sorun

Belirtilen modül bulunamadı.

kullanici398332 kullanici398332 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    başlat / gizli dosyaları göster yazın çıkar gizli dosyaları göster tikini atın

    görev zamanlayıcı zaman kitaplığına bakın Lox.dll önce görevi sonlandır sonra sil

    görev yöneticisine bakın burdan aynı işlemleri yapın

    bu türden hatalar için veya virüsler için SpyHunter indirin ücretsiz http://www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/ bilgisayarınızı tarama yaptırın

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Lox.dll  Backdoor:Win32/PcClient adı verilen bir truva atına ait dosya. Yani bilgisayarınızda virüs var. Bir şekilde virüs dosyasını silmişsiniz (veya antivirüs programı silmiş) Bu sebepten bu hatayı alıyorsunuz.

      Bu virüs çeşitli programlar tarafından aşağıdaki adlar ile tespit edilebiliyor.

      • Backdoor: Win32/PcClient
      • Backdoor.Win32.PcClient.kf (Kaspersky)
      • Backdoor.PcClient.PA (VirusBuster)Truva Atı
      • BackDoor.PcClient.2.AB (AVG)
      • Backdoor.Pcclient.ADO (BitDefender)
      • BackDoor-CKB(McAfee)
      •  Trojan-Downloader.Agent.AHB (Sunbelt Software)
      • Backdoor.Formador (Symantec)
      • BKDR_PCCLIENT.VK (Trend Micro)

      Backdoor: Win32/PcClient oldukça tehlikeli bir virüs.  Bilgisayarınıza uzaktan erişime izin veriyor. Bu sebepten hızlıca virüs taraması yapmalısınız.

      Virüs taraması sonrasında Lox.dll hatası da düzelecektir. Şu programlar ile bilgisayarınızı tarafın:

      Birden fazla program ile taratmakta fayda var.

      hakan hakan (15394)