Ekranın erken kararması sorunu nasıl çözülür?

Selam dostlar

Acer aspire sw5-173 bir laptopumuz var ekranı çıkartılıp tablet gibi kullanılan modelden.

bu bilgisayarın ekranı kullanılmazken 25-30 sn de kapanıyor.

güç seçeneklerinden pilde ve şarjda 10 dk ayarlamama rağmen bu şekilde devam ediyor

http://hizliresim.com/Bzz0lp

bu sorunu nasıl çözebilirim?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemi problem öncesi bir zamana geri yükleyebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    "Sorun Gider" araçlarını deneyebilirsin:

    Windows 10 işletim sisteminde "Sorun giderme" araçları toplu olarak nerede bulunurlar, bunlar nelerdir ve nasıl kullanılırlar? (tıkla)

    Windows 8 veya Windows 8.1 nasıl onarılır (repair)? (tıkla)

    Win7/Vista/WinXP için Microsoft Sorun Giderme Aracı nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Veya Güç Seçeneklerinden sabit disk kapanma süresini yeniden ayarlarsın, yükseltirsin:

    Yada Güç Planını değiştirir, "Yüksek Performans" seçimini yaparsın:

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz bilgisayar babamın sorun ne zamandırlar var bilmiyorum daha farklı nasıl çözerim aserifkuzu 5 yıl önce
    • Mesajım altına ilave yaptım, bakarsın @aserifkuzu temmuz 5 yıl önce
    • Eyvallah baktığımda sonucu yazarım @temmuz aserifkuzu 5 yıl önce