elimde Birden fazla format cdsi var, nasıl kurulum yapacağım ?

Bilgisayara format atacağım elimde windows7 64 bit kurulum cdleri var yaklaşık 20 gb 5 ayrı dvdye ayrılmış. Bu dvdler ile nasıl format atabilirim?

emirsafa emirsafa (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Atamazsın Bide Nasıl 20 GB oluyor Kurulum CD  ?

    ses1842 ses1842 (64)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Şuan elimde 5 adet dvd var. Win7 cd1, cd2 diye devam ediyor hepsinin içinde 5.gb yaklasık dosya var. Adam zamanında böyle vermişti emirsafa 6 yıl önce
    • Yanlış Vermiş Orj win7 Kurulum cd 4Gb Bişey . ses1842 6 yıl önce

    5 Tane dvd ile format atılmaz Temiz bir format atmak için dvd veya usb ye yeniden yazdırın

    Önce bigisayarınızı kontrol edin başlat / bilgisayarıma sağ tıklatın özelikleri tıklatın bu sayfada özeliklerde 64 bit işletim sistemi 64 bit tamabnlı yazıyorsa aşağıda verdiğim linklerden istediğiniz bir işletim sistemini seçin dvd veya usb ye yazdırın  bilgisayarı yeniden başlatın  bilgisayarınızın bios tuşuna basın biosa girdikten sonra  format medyanızın üzerine ok işaretleri ile  gelin entra basın medyanız açılınca ileri tıklatın şimdi kuru tıklatın ve sizden lisans anahtarı isteyecek anahtarınızı girin yörüngeleri ttakip edrek kurulumu tamamlayın

    ________________________________________________

    Windows 10 indirme aracı mediacreationtool :burdan indirin

    ________________________________________________
    Windows 8.1indirme aracı mediacreationtool :burdan indirin

    ________________________________________________
    Windows® 7 için:iso dosyası  burdan indirin

    ________________________________________________

    DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indrin

    ________________________________________________

    USB flash bellek yazdırmak için rufus burdan indirin

    ________________________________________________
    Marka - Model    Boot Menüsü Kısayol Tuşu    BIOS Giriş Tuşu

    _____________________________________________________
    Acer Aspire 5742G    F12
    Acer Aspire E1-521    F12
    Acer Aspire 6935G    F12 (BIOS'tan bu özelliği açmak gerek)    F2
    Acer Aspire 5733Z    F12
    Asus N56VZ    Esc
    ASUS N550JK    Esc    F2
    Asus K53SD    Esc    F2
    Asus X550LN-XO007D    Esc    F2
    Asus X550VC        F2
    Casper Nirvana TW8    F12
    Casper CN / CKY    F12, F2
    Casper CBL    F7
    Casper CND    Esc
    Chiligreen        F2
    Dell    F12    F2
    ECS H61H2-M2    F7    F2
    Exper Ultranote Q5V-730    Esc    F2
    Fujitsu Lifebook AH531    F12    F2
    Gigabyte G41MT-S2P    F12
    HP    F10, Esc, F9
    HP Pavilion g6-1070et    F9
    Lenovo G560    F12
    Lenovo G500    Nova Tuşu
    Lenovo Y510P    F12    F2
    Lenovo Z510    Nova Tuşu
    LG R480    F10
    MSI    F11    Del, F2
    Pegatron Anakart    F11
    Samsung    F10, Esc, F9    F2
    Samsung R522    F9
    Sony Vaio    Assist Tuşu
    Toshiba Satellite L650    F12    F2
    Toshiba P855 33N    F12    F2
    Toshiba    F12    F2
    Vaio VPCF117FX    F12

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Verdiğiniz win7 iso dosyası tam sürümü mü yoksa _? ses1842 6 yıl önce
    • tam sürüm evet candan 6 yıl önce