Elimde magnet link var bunu nasıl indirebilirim?

Arkadaşlar magnet linki nasıl indirebilirim?

sapphire sapphire (66)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Utorrent gibi bir torrent istemci yüklersen Magnet linkleri indirebilirsin: https://www.utorrent.com/

    Alternatif Torrent istemcileri:

    alattin alattin (16999)
    9 ay önce cevaplandı

    • @alattin evet ama uttorenti indirdim.virustotalde onlarca trojan uyarısı veriyor.bunun yanısıra bittorent ve qbittorrent tada trojan uyarısı alıyorum.trojansınz torrent programı var mı? sapphire 9 ay önce
    • @sapphire bahsettiğin uygulamaların tamamı güvenilir ve trojan barındırmaz. İçerisinde Adware olabilir. Bu virüs değil. Kurulum sırasında Yandex filan kurmak istiyor. Dikkatlice kurulum yaparsan sana önerdiği programları yüklemezsen bir sorun olmaz. Kurulum sırasında "Yandex de yükle" gibi seçenekler var onların işaretini kaldır. alattin 9 ay önce