elle serbest modu

telefonum galaxy s4 en son yapılan güncellemeden sonra telefonumun wifi baglantısı devreye girdiğinde ELLE SERBEST MODU kendiliğinden devreye giriyor ve ekran o şekilde kalıyor elle serbest modumda kapalı olduğu halde ne yapmalıyım yardımcı olabilirseniz şimdiden teşekkürler :-(

nursargan nursargan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba buradaki ayarlar bölümünde pasif hale  getirmeyi denediniz mi?

    burada ki eller serbest modu rengi yeşil değilse kapalıdır rengi yeşil ise aktiftir tekrar basıp disable yapabilirsiniz.

    Eğer tekrar düzelmez ise fabrika ayarlarına dönmeniz gerekecektir bunun için dosyalarınızı ve numaralarınızı yedekleyiniz aksi takdirde silinecektir.

    Saygılarımla.

    laboustasarim laboustasarim (693)