EM TV Kanalına ne oldu?

EM TV yaklaşık iki haftadır yok kanal aramasıda yaptım çıkmadı. İnternette bununla ilgili bir bilgide göremedim. Kanal kapanıp Türksattan silindimi yokmu frekansı falan mı değişti?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

  • @lion, Em TV ne tür kanal, ilk kez duyuyorum. ilkaybaki 5 yıl önce
  • @ilkaybaki Türksatta normal ulusal yayın yapan kanaldı lion 5 yıl önce
  • @lion Belki fetöcu'nun kanalıdır ondan kapanmıştır. ilkaybaki 5 yıl önce
  • @ilkaybaki dediğiniz gibide olabilir gerçi gazete ve diğer tv kanalları böyle bir durumda bahsederlerdi diye düşüyorum. kalitesi pek iyi olmasada eski yabancı filmler getiriyordu. lion 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

İnternette şöyle bir haber gördüm: http://www.fortunatv.com/2014/04/tvem-egemenlik-milletin-em.html

Kapandığına yahut kapanabileceğine dair geçmişte baya haberler yapılmış. Şu an EM TV sitesinde internet yayınları devam ediyor. Kanaldan kapandı gibi bir açıklama yapılmadığına göre herhalde teknik bir arıza ile boğuşuyorlar.

Ayrıca EM TV'nin Facebook sayfasına şöyle bir göz gezdirdim Turksat'ta çekmediğinden pek çok kullanıcı şikayetçi.

EM TV'nin sitesinde iletişim sayfasında telefon numarasına rastladım: 0462 711 19 08

Arayıp bilgi alabilirsiniz aslında.. Verdikleri cevabı da burada paylaşırsanız süper olur.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Teşekkürler @farurhenho, bilgi edindiğimde konuya eklerim ツ lion 5 yıl önce
  • Arayıp konuştum kanalda teknik bir arızanın olduğunu bu yüzden Türksattaki yayının geçici olarak kesildiğini söylediler teknik ekiplerin çalışmaları devam ediyor dendi bir arkadaşta aramış onada kanalda yenilenme çalışmalarının olduğunu 1 ocak iitibariyle yeni yayın dönemine başlayacaklarını söylemişler hangisi doğru bilmem artık ツ lion 5 yıl önce

Aralık 2018 tarihi itibariyle EM TV Turksat yayınları kesildi. Kanal kendi içinde bazı sorunlar barındırıyordu. Sanırım bir şekilde istedikleri verimi alamadılar ve finansal sorunlar yaşadılar. Şuan için EM TV sadece internet üzerinden izlenebiliyor.

Internet üzerinden: http://tvem.com.tr/Programlar/CanliYayin adresinden izlenebilir.

Tekrardan Turksatta yer alınır mı belli değil. Daha öncede kanal kapanıyor haberleri çıkmıştı.

hakan hakan (15409)