Email @ işareti çıkmıyor

Bilgisayarımda Alt Gr ve Q tuşlarına basarak çıkardığım @ işareti artık çıkmıyor. Daha önceden bir sorun yoktu birden @ işareti çıkmamaya başladı. @ işaretinin çıkmamasının sebebi ne olabilir

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer @ işareti çıkıyorsa ve benim gibi IObit Start Menu 8 kullanıyorsanız dalgınlıkla ALT + Q tuşlarına atama yapmış olabilirsiniz.

    Veya farklı bir programda ALT + Q tuşlarına bir kısayol ataması yapmış olabilirsiniz.

    Yine Sype içinde Alt Gr + Q tuş kombinasyonuna bir eylem tanımlamış olabilirsiniz.

    Diğer bir sorun klavye dil seçeneğiniz değişmiş olabilir. Denetim Masasından klavye dilinizin Türkçe olduğundan  emin olun.

    Klavye diliniz Türkçe yerine İngilizce olduysa @ işaretinin klavyedeki yeri değişecektir.

    pelinny pelinny (863)