EMCO Malware Destroyer nasıl bir programdır?

Merhaba;

Bu programı bugün keşfettim. Programın koruması falan nasıldır, bilgisi olan var mı?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnanır mısın EMCO Malware Destroyer programını hiç duymadım. Malware / virüsler ile bu kadar halır neşir olmama rağmen.

    Web sitesine baktım, 90'lardan kalma. Sen nasıl buldun?

    Web sitesindeki en son eklenen güncel haber Mart 2015 yılına ait. Başarılı olamamış bir yazılım görünümünde.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @hakan tamindir de buldum. 4-5 saat önce güncellenmiş idi. toprak34 6 yıl önce
    • @hakan Benim düşüncem büyük ihtimalle 90 larda popülerdi ancak yeni ve güçlü anti-malware programları çıkınca unutuldu yönünde. toprak34 6 yıl önce
    • @hakan ayrıca YouTube kanallarına 5 ay önce -Ping monitörü nasıl kullanılır?- gibi bi video atmışlar. toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 program o kadar eski bir program değil 90'larda popüler olsa inan bilirdim. Ukrayna bazlı bir yazılım. Malwarebytes, Emsisoft gibi yazılımlar varken gereksiz macera olur. hakan 6 yıl önce
    • @hakan Microsoft Partner falan yazıyor da. toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 Microsoft partner olmak öyle ahım şahım bir şey değil. Yazılım kötü demiyorum ama kendini kanıtlamış pek çok program varken adı sanı belli olmayan, virüs gibi ciddi bir koduda farklı bir yazılımı tercih etmek macera olur. hakan 6 yıl önce

    Kullanmadığım için kötü demem ama Malwarebytes gibi daha iyileri varken tercih edeceğimi sanmıyorum. Bu arada bende ilk defa duydum.

    omercik omercik (9418)