Emsisoft Anti-Malware indirdim güncellemede çok bekliyor kapattım

kurdum Emsisoft Anti-Malware yi güncellemede nerdeyse yarım saat bekliyor yarrdım edin lütfen

ironnocry ironnocry (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaldır ve yeniden kur. Birde öyle deneyebilirsin. Fakat deneme süresi bittiyse güncelleme yapmaz; bu haldeyse boşuna uğraşma.

    Veya sen hiç Emsisoft ile falan uğraşma, MalwareBytes Anti-Malware (tıkla) kur. Ücretsiz, Türkçe, kullanımı kolay ve çok etkilidir: veri tabanı güncellemeside süresizdir.

    Pro olarakta kurulubilir. Bu halde PC arka planında çalışarak gerçek zamanlı koruma sağlar ama bunun deneme süresi bulunur.

    Pro tercih edimezse PC tarama kullanım modu ile veri tabanı güncellemeleride yaparak, free (ücretsiz) ve süresiz kullanabilirsin.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

    Not: Pro ve free setup dosyaları farklı değildir. Her ikisi için aynı dosya ile kurulum yapılır. Pro veya free tercihi kurulum sonunda yapılacaktır.

    temmuz temmuz (12505)