Emsisoft büyük bir problem uygulamayı başlatmayı önlüyor

    Toplam 2 Cevap

    Emsisoft anti-malware'ı yeniden yüklemeyi dener misin?

    1. Önce mevcut Emsisoft uygulamasını kaldır.
    2. Daha sonra Windows ve R tuşlarına bas. Açılan çalıştır penceresine %TEMP% yaz ve enter tuşuna bas.
    3. Bu klasör geçici dosyaların olduğu klasördür. Buradai tüm dosyaları sil.
    4. Bilgisayarı yeniden başlat.
    5. Emsisoft'u yeniden kur.
    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarın'da virüs var ve Emisoft'u etkilemiş bilgisayarını yeniden başlat ve tekrar dene işe yaramassa altta verdiğim antivirüs programları ile pc ni tara ve açmayı yeniden dene

      1. HitmanPro
      2. Adwcleaner
      3. Malwarebytes

      Bu yöntemler işine yaramaz ise Emisoft'u IOBit Uninstaller ile sil ve Emisoft'u kendi sitesinden tekarar yükle

      darkcrak darkcrak (5168)