Emsisoft ile çözemiyorum, ne yapmalıyım?

Açıklamalarınızdaki uygulamaları tek tek yaptım ama bir çözüm olmadı. Başka bir yolu var mı?

kullanici468577 kullanici468577 (1)
2 yıl önce sordu

  • Problemin ne olduğunu yazabilir misiniz? xbedirhanx 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Muhtemelen Ramsomware  / fidye yazılımı madurusun. Emsisoft her şifreli dosyayı açmaz. Desteklediği uzantılar sınırlı. Emsisoft işe yaramadıysa ve STOP DJVu gibi bir fidye yazılımıysa yapabileceğn hiç bir şey yok. Fidye ödemek tek çözüm.

murat murat (12492)