en basit ücretsiz hosting sitesi veya sabit klasör/resim linki almak (directory)

merhaba. benim istediğim şey sabit bi linke (klasör yoluna) ismi belli bi resim atayım ve ona tarayıcıdan ulaşılsın. ara sıra görüyorum böyle linkler (hosting mi deniyor bilmiyorum webdeki klasör) ama kendim yapamadım.

örneğin şöyle: xyz.uzmanim.net/public_html/images/image1.jpg

birkaç free hosting sitesi denedim ama olmadı hep engelliyorlar bu linklere ulaşmayı.

kandela kandela (1)
6 yıl önce sordu

  • public_html falan diyorsun, senin dilinden en iyi @alattin hocam anlar.. Onu çağıralım :) omercik 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

tr.gg sitesiyle sorunu çözdüm şimdilik @farurhenho

kandela kandela (1)
6 yıl önce cevaplandı

    Resim linklerine ulaşmak içince google fotoğrafları kullanabilirsin..

    krsn krsn (233)