En iyi Android emülatörleri hangileridir?

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi az RAM kulanan bir emülatlor istiyorum sadece 2 GB RAM'im var. Critical OPS oynamak istiyorum bilgisayardan.

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    AMIDuOS adlı programı öneririm. Androdi 5.0 Lollipop ile geliyor. Tıpkı BlueStacks gibi, bir zamanlar kullanmıştım BlueStacks kadar yormamıştı bilgisayarımı. Deneyebilirsin..

    AMIDuOS: http://www.amiduos.com/

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      AndyRoid Kullanabilirsin

      Görsel ve teknik bakımdan oldukça sağlam bir platform olan AndyRoid, kurulum konusunda da oldukça kolaylık sağlıyor.

      Artıları

      • Google tabanlı uygulamaları kolayca çalıştırma,
      • APK dosyalarını sürükle-bırak yöntemiyle yükleme,
      • Oyun oynarken Android cihazınızı uzaktan kumanda olarak kullanma,
      • Düzgün çalışması için özel bir grafik kartı gerektirmiyor.

      Eksileri

      • Yükleme işlemi sırasında dikkatli değilseniz, sisteminizde gereksiz yer kaplayabilir,
      • Varsayılan olarak İngilizce klavye düzeni seçiliyor,
      • Kurulum biraz zaman alıyor.
      •  (Alıntıdır)

      AndyRoid İndirme Linki

      malgibiolan malgibiolan (307)
      6 yıl önce cevaplandı

        Konuyu yine uzmanim.net'te dolaşırken gördüm, bende fikrimi belirteyim.
        Onun yerine kaç RAM vereceğini ve kaç GB depolama alanı vereceğini ayarlayabileceğin Oracle VM VirtualBox kullanmanı öneririm.

        Oracle VM VirtualBox'a Android Kurulumu Nasıl Yapılır? (tıkla)

        toprak34 toprak34 (2026)