En iyi Anti-Virüs listesi

En iyi antivirüs programı hangisi?
Hangisini indirmeliyim?

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    En iyi Anti-Virüs programları sırasıyla şunlar;

    • Emsisoft Anti-Malware

    Oldukça başarılı bir programdır. Fidye virüslerine karşı sağlam bir koruması var. uzmanım.net market'de satılıyor.

    • Malwarebytes

    Oyun oynayanlar için önerilir. Bir çok virüse karşı iyi bir koruma sağlıyor.uzmanım.net market'de satılıyor.

    • Zemana Anti-Malware

    Reklam virüslerine karşı iyi bir koruma sağlıyor. Satın almak için Zemana

    • Kaspersky Anti-Virüs 2017

    Birçok virüse karşı koyuyor. İndirmenizi öneririm. Satın almak için Kaspersky 2017

    • Avast

    Kötü amaçlı yazılımlara karşı derin koruma. Kesintisiz oyun oynama. Ve iyi bir koruma. Satın almak için Avast

    • ESET Anti-Virüs

    Bu aralar pek iyi olduğu söylenemez. Ama günlük normal bilgisayar kullanımı için ideal. Satın almak için ESET

    • AVG Anti-Virüs

    Günlük kullanım için ideal. Tam özellikli koruma. Satın almak için AVG

    • AVIRA Anti-Virüs

    AVIRA Anti-Virüs de yine günlük kullanım için. Cihazı uzaktan yönetme özelliğide vardır. Satın almak için AVIRA

    • Norton Security

    Bilgisayarınızı virüslere ve internet ortamında oluşan tehditlere karşı korur. Satın almak için Norton

    • Windows Defender

    Hiçbir ücret istenmiyor. Windows Vista ve Vistadan sonra kendi kendine kurulu olarak geliyor. Gayet başarılı bir program. XP desteklemiyordu sanırım. Defender için link vermeme gerek yok zaten :)  Ama yinede isteyenler için Windows Defender  en altta indirme linkleri var :)

    • BitDefender Anti-virus

    Zararlı, casus yazılımlara ve çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlıyor. Ücretli&Ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılıyor. BitDefender

    • Panda Anti-virus

    Buda BitDefender gibi Ücretli&Ücretsiz sürümleri var. Panda, işlem gücü gerektiren işlemleri kendi üzerinde yapıyor ve yükü azaltıyor.(bulut sistemi kullanarak) Panda

    • Ad-Aware Anti-Virus

    Bununda Ücretli&Ücretsiz sürümü var :)  Zararlı web siteleri ve ebeveyn denetimleri gibi birçok özelliği var . (ebeveyn koruması ücretli sürümde)  Ad-Aware

    • Spybot Search and Destroy

    En tecrübeli antivirüslerden biridir. Bu arada ücretsiz sürümde virüs taraması yapmıyor ama zararlıları kaldırıyor. Spyware

    • HijackThis

    Potansiyel sorunları ve zararlıları kaldırabiliyor. Rahatlıkla. İşini en iyi yapanlardandır. HijackThis

    • Combofix

    Aslında bir Anti-Virüs programı değil. Bir yazılım. Deneyimli kullanıcılara hitap ediyor. Uzmanım.net 'teki Combofix yazısı burada. İndirmek için Combofix. (İndirme direk başlıyor.)

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @hamburger güzel bi paylaşım tebrikler tahatugyan 7 yıl önce
    • @tahatugyan teşekkürler toprak34 7 yıl önce
    • @toprak34 güzel paylaşım hakan 7 yıl önce
    • @hakan teşekkürler hakan abi birde markete daha fazla antivirüs ekleyebilirmisiniz? toprak34 7 yıl önce
    • @alattin ekleyebilir miyiz? :) hakan 7 yıl önce
    • @toprak34 @hakan elbette ekleyebiliriz, bununla ilgili bir çalışma yaparım alattin 7 yıl önce
    • @alattin teşekkürler alattin abi bu listedekileri eklersen sevinirim yada virüs taraması kısmındakileri daha da geniş bir marketimiz olur :D toprak34 7 yıl önce
    • @toprak34 uzmanım nett e yeni olmanıza ramen başarılı paylaşımlarından dolayı tebrik ederim candan 7 yıl önce
    • @candan teşekkür ederim toprak34 7 yıl önce
    • Bir hata var burada. Emsisoft antivirüs değil, anti-malware. kalemlik100 6 yıl önce
    • Malwarebytes ile Zemana da aynı şekilde. kalemlik100 6 yıl önce
    • @kalemlik100 sonuçta bir zararlıyı kaldırıyor o yüzden ekledim, böyle küçük birşeyi söylemene gerek yoktu. toprak34 6 yıl önce
    • @kalemlik100 istersen değiştirebilirim? toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 Başlık hatalı duruyor sadece. Onun dışında iyi. Tebrik ederim. ''Zararlı Yazılımlardan Koruma ve Temizleme Programları'' yazarsan daha açıklayıcı olur. kalemlik100 6 yıl önce
    • @toprak34 :D Saol :D oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • @oyuntubeyoutuber :) toprak34 6 yıl önce