En iyi antivirüs programı nedir ?

Merhaba arkadaşlar.Şuan da Avast Antivirüs programını kullanıyorum ama pek memnun değilim.Memnun olmamamın sebebi ise ; bilgisayarın açılışını yavaşlatıyor.Bana önerebilceğeniz güzel ve sağlman bilgisayarı açılışta zorlamayan bir anti virüs programı söyleyebilir misiniz ?

canx canx (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    En iyi antivirüs programı kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor.Zaten internette araştırma yaptığınızda görmüşsünüzdür.Herkes kendi kullandığının en iyisi olduğunu savunuyor ve başka bir programı önermiyor ya da kötülüyor.

    Aslında bu biraz senin kullanımına göre değişebilir.Ben 2 yıl gibi bir süredir Eset Antivirüs programını kullanıyorum.Bilgisayarı kastığını görmedim desen yalan olmaz.Çok hafif arkaplanda çalıştığını unutuyorsunuz bir zaman sonra.Ancak benim bilgisayarımda SSD takılı bunun da biraz katkısı olabilir :)

    Tüm programların neredeyse 30 günlük deneme sürümleri mevcut isterseniz kurup deneyebilirsiniz.

    Esettan başlayabilirsiniz mesela :)

    ismailsarp ismailsarp (6010)