En iyi bulut tabanlı depolama servisi hangisidir?

Merhaba,

Fotoğraf, video ve belge depolamak için en iyi (fiyat/performans/GÜVENLİK) bulut tabanlı depolama servisi hangisidir?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ben MEGA tavsiye ederim. Yandex.Disk 10, Google Drive 15 GB verirken, MEGA ise tam 50 GB ücretsiz alan veriyor.

    MEGA'ya yüklediğin dosyalar şifrelenerek sunuculara yükleniyor. MEGA her bir dosya için benzersiz bir şifre üretiyor, böylece yüklediğin dosyalar şifre çözme anahtarı olmadan erişilemiyor.

    Denemek istersen https://mega.nz adresinden deneyebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederim @farurhenho konuyu açtıktan sonra şu karşılaştırma sitesini buldum

      bu da yardımcı olacak bilgiler içeriyor

      bulut

      aserifkuzu aserifkuzu (188)
      5 yıl önce cevaplandı

        Dropbox günümüzde fazla kullanılan bir program hatta ben'de kullanmıştım 1 kere.

        Google Drive Google'nin yaptığı bir veri depolama aracıdır güvenlidir.

        Onedriver Windows tarafından kodlanan bir depolama aracıdır

        darkcrak darkcrak (5168)