En iyi dosya paylaşım siteleri hangileri?

Bu sitede mevcut dosyalarımı paylaşa bileceğim, mümkün olan en yüksek depolama kapasitesine sahip,her türlü dosya uzantılarına  müsait, güvenli, bedava (free) ,transfer hızının pek önemli olmadığı paylaşım yapabileceğim bir site var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.Çünkü biraz kafa karıştırıcı...

yusufbozar yusufbozar (348)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ücretsiz Depolama için:

    Google Drive (15GB ücretsiz)

    OneDrive (15 GB ücretsiz)

    Yandex Disk

    Ücretsiz dosya paylaşımı için:

    File Dropper (5GB)

    We Transfer (2 GB)

    önerebilirim. Ayrıca Google Drive ve One drive üzerinden paylaşım yapmak da mümkün.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

      Google Drive  a geri döndüm.One drive da kullanıyorum. Fakat bazen sorun çıkarıyor.

      yusufbozar yusufbozar (348)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Benim de tercihim Google Drive, birine dosya göndereceksem o zaman WeTransfer'i tercih ediyorum. hakan 8 yıl önce
      • Derdimi tahmin ediyorsundur. Amacım dosya paylaşım bağlantısının sürekliliği. Bir sorun yaşamam umarım. OneDrive ı seçemiyorum. Çünkü windows 8 ve 8.1 de sorun yaşanabiliyor. Teşekkürler.. yusufbozar 8 yıl önce

      Mega'yı tavsiye ederim. 50 Gb. Ücretsiz.

      Mega (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Internet explorer da açılmıyor maalesef. 2-3 tane hesabım var yusufbozar 8 yıl önce
      • Nasıl açılmaz? Bende açılıyor (IE 11). Gerçi ben Chrome ile kullanıyorum ama IE ilede problemsiz açılıyor. temmuz 8 yıl önce
      • Bende IE 10 var son bir deneme yaptım gene açmadı. yusufbozar 8 yıl önce