En iyi driver yükleme programları hangileri? Hangi driver yükleme programlarını tavsiye edersiniz?

Merhaba bilgisayarım için driver programı arıyorum.Ama düzgün bir program bulamadım tavsiyeleriniz nelerdir?

En iyi driver yükleme programları hangileri? Hangi driver yükleme programlarını tavsiye edersiniz?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Tavsiye edilmezler. Gerçi bu çeşit programlar hızlı ihtiyaçaları karşılamakta işe yarayabiliyorlar ama trafikteki "sürat felakettir" manalı sözü bu husustada zaman zaman kendisini hatırlatabiliyor; problemli ve hatalı yüklemelerde yapabiliyor.

    Bu sebeple en doğrusu donanım sürücü yüklemelerinin üretici resmi sitesinden ve/veya Microsoft Update Kataloğundan yapılması tavsiye edilir.

    Microsoft Update Kataloğu: Microsoft resmi sayfasıdır ve bu sitede windows işletim sistemleri için Microsoft tarafından test edilerek tasdik edilen sürücüler bulundurulur. Bu sürücülerin windows uyumlulukları Microsoft tarafından garanti edilmektedir (Donanım sürücüsünün resmi sitelerindeki henüz Microsoft tasdiği olmamış sürücülerden dahi daha sağlam ve güvenilir olmaktadırlar).

    Microsoft Update Kataloğu sitesine giriş - İnternet Explorer ile ulaşılabilmektedir, diğer tarayıcılar ulaşamaz (tıkla)

    Bilinmeyen Aygıtların belirlenebilmesi için:

    Unknown Device Identifier programı nasıl bir programdır, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sarı ünlem işareti, bilinmeyen aygıtlar (tıkla)

    Donanım bulamama sorunu (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Haklısınız sırf hızlı olsun diye bu programları driver booster olsun drivereasy olsun bu programları kullanıyorum fakat eski performansı yok diyebilirim.Sarı ünlem işareti olan aygtlar oluştu.Bilinmeyen aygıt diyor.En iyisi dedğiniz gibi yapmak. kahramanca42 7 yıl önce
    • Eğer çok zaman geçmediyse Sistem Geri Yükleme ile düzeltebilirsin. Bu şans yoksa, hatalı/bozuk sürücülerin özellikler arabirimine girerek oradan "Sürücüye geri dön" düğmesini kullanarak düzeltebilirsin (Eski çalışan sürücüye dönersin). Bu şansta olmazsa çaresiz bozuk sürücüleri tamamen kaldırır ve yerlerine doğru sürücüleri yüklersin. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce

    Driver booster ve driver update programlarını öneririm.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ben şöyle söyleyeyim. Bazı tecrübeli bilgisayar kullanıcıları tarafından, driver yükleme programları, başarısızlık üzerinden değerlendirilir. Haksız bir düşünce değil. Ama bazı programlar bu düşüncenin dışında kalıyor. Bunun bilinmesi gerek! Tecrübe ile sabit, sana sağlam bir güvence ile Driver Booster 3 adlı programı öneririm. İki senedir kullanıyorum. Ve hiçbir problem yok. Hiçbir şekilde başarısız bir program değil.

      kullanici146773 kullanici146773 (-3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Driver booster programını kullandım bence diğer driver programlarına bin basar diyebilirim.Arayüzü olsun işlevi olsun gayet hoşuma gitti.Geri kalan eksik sürücüleride manuel olarak indiriyorum. kahramanca42 7 yıl önce

      Bana göre Driver Pack programı iyi bir program.

      nemesis171 nemesis171 (1)