En iyi Ekşisözlük uygulaması hangisi?

Telefondan ekşisözlük okumak için uygulama arıyorum. Daha önceden sitesinden takip ediyordum. Bildiğim kadarı ile ekşisözlüğün kendi uygulaması yok. Google Play'de aradığıma pek çok sonuç geldi ama en iyisi hangisi karar veremedim.  Kullanan bilen varsa tavsiye ederse sevinirim.

Android telefon kullanıyorum.

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android için şuan en iyi ekşisözlük uygulaması Şükela Reader.

    Daha önceden Ekşin kullanıyordum. Ekşin da çok iyiydi fakat son güncelleme, debenin kaldırılmasından sonra düzgün çalışmamaya başladı. Gündem vs yüklenmemeye başladı. Güncelleme de gelmeyince Şükela Reader kullanmaya başladım. Gördüğüm kadarı ile diğer kullananlar da memnun.

    murat murat (12492)