En İyi Mobil Anti-Virüs

Merhaba;

Yeni telefon alacağım ve artık PornHub gibi virüslerin mobil cihazlarıma bulaşmasını istemiyorum. Bunun için tam korumalı bir anti-virüs programı önerirmisiniz?

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon için en uygun antivirüsler

    • Emsisoft Mobile Security
    • Dr Web Mobile Security
    • Malwarebytes mobile security

    Bunları güvenle kullanabilirsin. Elbette bunlara güvenip Google Play, App Store üzerinden saçma sapan uygulamaları indirirsen hiç bir işe yaramaz. Saçma sapan uygulamalardan kastım Instagram takipçi arttırma, profilinize ki baktı vs gibi uygulamalar. Bunların tamamına yakını virüs içeriyor.

    alattin alattin (16999)