en iyi PC Bakım-Onarım programı hangisi?

sizce en iyi pc bakım-onarım programı hangisi? şimdiden teşekkürler

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En iyi pc bakım onarım programı kullanıcının kendisi :)

    Eğer dikkatli bir kullanıcı olursanız bu tür programlara ihtiyacınız kalmaz.

    Güvenilmeyen sitelerden indire yapmanızsanız, güvenilmeyen programları yüklemezsenız bakım ve onarıma gerek kalmaz.

    Genel olarak kayıt defteri, disk temizliği gibi konularda Advanced System Care en iyilerden.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • evet dediğniz doğru ama pek dikkatli kullandığım söylenemez..dedğiniz uygulama ile system mechanic arasında kaldım zaten..teşekkürler irfan 8 yıl önce

    IOBit Advanced System Care diye bir program var tavsiye ederim.

    kaanoktay kaanoktay (1)