En iyi reklam engelleyici uzantısı - 2019

Google Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge tarayıcılarda kullanabileceğimiz reklam engelleyici uzantıları nelerdir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilinen bütün tarayıcılar için kullanabileceğiniz en iyi reklam engelleyici uzantılarından 2 tanesini aşağıda paylaştım.

    En iyi reklam engelleme eklentileri

    1. AdGuard

    Google Chrome tarayıcıda AdGuard reklam engelleme eklentisini kullanıyorum. AdGuard'ın reklam engelleme, gizlilik koruması, tarayıcıda bizi takip eden zararlı yazılımları engelleme özellikleri de bulunuyor.

    AdGuard reklam engelleyicisi hemen hemen bütün tarayıcıları destekliyor. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

    Ek Bilgi: Reklam engelleyici koruması olan sitelerde bile AdGuard herhangi bir engele takılmıyor. Bunu bazı durumlarda yaşadım.

    2. Adblock Plus

    ABP hepimizin bildiği, kullandığı çok başarılı bir reklam engelleme eklentisi. Bunu da yıllarca kullanmış birisi olarak tavsiye edebilirim.

    Adblock Plus günümüzde kullanılan tarayıcıları destekliyor. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Merhaba ,

      Paylaşım için teşekkür ederim.

      huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
      4 yıl önce cevaplandı

        Bu konuda uBlock origin'den daha iyi uzantı görmedim.

        https://ublockorigin.com/

        darktower darktower (1)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Eski konu güncel değil. darkcrak 3 yıl önce