en iyi slayt programı

merhablar..fotoğraftan  oluşan bir vidyo oluşturmak istiyorum..ama film gibi tat versin yani..bana en kralından bi program öneririmisiniz

irfan irfan (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba program bilginiz ne seviyede bilmiyorum ama eğer program bilginiz var ise After Efect bu işin en iyisidir .Piyasda ki bütün filmler diziler reklamlar ve buna benzer bütün içerikler bu program ile derlenir ama daha basit bir şey istiyorum derseniz Windows Movie maker ile bu işi yapabilirsiniz basit sade ve etkilidir

    After Efect i googlede after efect cs4 portable olarak aratabilirsiniz

    Windows movie maker ı da windows un sitesinden tedarik edebilirsiniz..

    Saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar program bilgi seviyenizi bilmiyorum ama kullanımı kolay kısa sürede kavrayabileceğiniz "Camtasia Studio" öneririm programı ilk yüklediğiniz ve açtığınızda program yapımcıları kullanıcıların zorluk çekmemesi için anlaşılması kolay video ile sizi karşılıyor program tanıtımını yapıyor, işinizi görecektir.

      Saygı ve Sevgilerimle

      msbcbc msbcbc (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • eyvallah irfan 9 yıl önce