en iyi ssd hangi siteden alınır

merhaba en iyi ssd ler hangi siteden alınır

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ben hangisi ucuzsa oradan alırım sonuçta sonunun hüsran olmayacağını biliyorum.

    N11.com/ssd/yorumagöresırala mesela buradan yoruma göre sıralarsan en yüksek yorum dan, en düşük yoruma kadar ssıralar bu da yüzden fazla kullanıcının ürünle ilgili yorumlarını okumamızı sağlar.

    Sonuçta SSD, SSD'dir site fark etmiyor. Akakçe den bakarım uyguna bulunuyorsa.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • N11 den ssd mi 😂 geçen ram aldım yorumlarda efsaneydi ama arızalı geldi. N11 den alınan ürünler ya 2. el yada arızalı veya paketleme berbat darkcrak 3 yıl önce
    • Alakası yok, bu satıcıya bağlı. N11'den aldığım ürünlerde çok az sorun yaşadım ancak çabucak çözüldü. Burada önemli olan site değil satıcı. N11'den 2013 yılından beri alışveriş yaparım 1500'ün üzerinde belki daha fazla siparişim olmuştur, sıkıntı yaşadığım da ise çok çabuk çözüldü. Dediğim gibi önemli olan site değil satıcı. @darkcrak hydra 3 yıl önce
    • Evet satıcı iyi olmalı. darkcrak 3 yıl önce

    Amazon.tr den al veya trentyoldan.

    Trentyoldan alırdan kargo bedava ve hepsi ve diğer sitelere göre de uygun fiyata bulabilirsin

    Trentyolda ofis ürünlerinde kargo bedava buna bilgisayar parçalarıda dahil

    Amazon da iyi uyguna bulabilirsin fakat kargo paralı olabilir.

    N11 berbat ne aldıydam ya iptal oldu ,arızalı geldi veya 2.el geldi hatta yorumları da iyiydi aldığım yerlerin ama ya gelmedi yada kusurlu geldi.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      En iyi SSD almak istediğin modeli en ucuza satan siteden alınır.

      @darkcrak  mesela n11 ile ilgili sorun yaşamış. Ben bügüne kadar onlarca farklı satıcıdan ürün aldım. Hiç sorun yaşamadım.

      Herkesin deneyimi farklı olabilir. Birisi hepsiburada sitesini gömer diğeri amazon'u över.  Bu durum hiç belli olmaz. Sadece İstanbul Bilişim gibi firmalardan uzak dur.  Bunlar siparişini aylar sonra yollar.

      hakan hakan (15424)
      3 yıl önce cevaplandı

      • N11 den her aldığım sorunlu çıktı hatta 0 diye aldığımda 2. el geldi ama hiçbir yerde 2. el yazıyordu arayınca direk eklemişletdi. Muhattap olacağın kişi yok. Arkadaş ayakkabı aldı çorap geldi sadece. Birine spor aleti geldi ama bozuk onu geri yolliyin dedi o kadar aradı müşteri hizmetlerini elinde kaldı o bozuk alet. N11 risk sitesi o kadar iyi yorumları olsada arızalı gelebiliyor darkcrak 3 yıl önce
      • Her ne alacaksam trentyoldan alıyorum ve sağlam geliyor şuana kadar hiç sorun görmedim. darkcrak 3 yıl önce