En iyi sürücü güncelleme programı hangisidir?

Mesela, Driver Booster'da 1 milyondan fazla sürücü var. DriverPack'tın da veritabanı baya büyük. En büyük hangisidir?

lulat lulat (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Her programın veritabanı kendine göre alanında en iyisi. Bu bir çeşit pazarlama stratejisidir. Her yazılım, alanında en iyi olduğunu iddia eder. Kesin bir şey söyleyemeyiz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ama muhakkak galip vardır.. lulat 6 yıl önce
    • Bunun değerlendirmesini yapabilmek için hepsini olmasa da bilinen programları tek tek deneyip tecrübe kazanmak gerek. @lulat omercik 6 yıl önce
    • Ama ben kendi fikrimi söyleyeyim, Driver Booster programını vaktiyle kullanmıştım. Bilgisayarımdaki internet sürücülerinden birisinde problem vardı, Driver Booster ile tarattım ve güncelledim. Daha sonra problemim düzeldi. @lulat omercik 6 yıl önce

    Bu senin seçimin.

    • DriverPack Solution
    • Driver Booster
    • 3DP Net
    • Driver Genius
    • Driver Checker
    • Slim Drivers
    • DriverMax
    kullanici123876 kullanici123876 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Yanılmıyorsam bu Programların Çalışma mantıgı sürücü kimligi ile indernetten arama yapıp  indiriyor kendi sunucusu sakladıgını sanmıyorum hata büyüzden bazen yanlış indirmeler yapabiliryor..

      krsn krsn (233)