En iyi sürücü güncelleme programı

arkdaşlar sizden istediğim bana sürücü güncelleme programı önermeniz 2 tane program denedim ikiside bir birinden farklı sonuç verdi ikisininde free versiyonunu indirdim tarama yaptım birinde 2 tane güncel olmayan driver dedi diğerinde ise 10 tane falan dedi o yüzden güvenemedim sizce en iyi free olan sürücü güncelleme programı hangisidir

not denediğim programlar Drivet booster ve driver toolkit

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Driver toolkit programını önerecektim denemişiniz en güncel driverleri bulma özelliği var 3000 binden fazla sürücüsü var

    lisanslı olarak lullanırsanız mükemmel dirver programı tavsiye ederim

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler abi program iyimiş nizi666 7 yıl önce