"En iyi ücretsiz Windows programı" toplu adresi (126 adet) neresidir?

Webde bilgisayarlarda mutlaka bulunması gereken programları ücretsi ve toplu olarak bulmak mümkünmüdür? Evet, böyle bir link vardır.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://www.tamindir.com/her-bilgisayarda-olmasi-gereken-programlar/

    "Bu sayfada sizler için seçtiğimiz ve tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını düşündüğümüz farklı kategorilerde toplam 126 tane en iyi ücretsiz Windows programını bulacaksınız.

    Sizler için yoğun çabalar sonunda hazırladığımız bu sayfadaki programları kategorize edip, seçerken, tüm programlar arasından en iyi ve en yararlı olabilecekleri seçmeye çalıştık. Umuyoruz ki bu bölüm sayesinde ihtiyacınıza yönelik en uygun programları rahat ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

    Not: Bu sayfaya başınız her sıkıştığında http://tamind.ir/windowskısa adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. (Format sonrası programları olarak çevrenizdekilere bu sayfayı önerebilirsiniz.)

    Son Güncelleme: 12 Ocak 2012 Salı"  (tamindir.com)

    temmuz temmuz (12505)