En iyi uninstaller programı

Merhaba;

VirtualBox'da bir hata alıyorum. İnternette çözümünü çok defa araştırdım, denilenleri yaptım fakat faydası olmadı. Ben de programı tüm kalıntıları ile beraber kaldırıp tekrar yüklemek istiyorum. Revo ve IObit diye 2 program buldum, fakat sizin görüşünüzü de bilmek istedim.
Şimdiden teşekkürler :)

toprak34 toprak34 (2026)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Denetim Masasından VirtualBox uygulamasını silmen ve daha sonra da  C:\Users\[Kullanıcı Adın]\Appdata\Local\.virtualbox
    klasörünü silmem VirtualBox' ı tamamen kaldıracaktır. Programa ihtiyacın yok ama yine de bir program ile kaldırayım dersen Ashampoo Uninstaller 8 veya Revo uninstaller kullanabilirsin. IOBit de fena değildir. Bu programlar neredeyse benzer iş yapıyor.

    Fark yaratması açısından şöyle bir yol izleyebilirsin. Önce mesela Ashampoo Uninstaller 8 kur. Daha sonra tekrardan VirtualBox yükle, yüklüsyse de üzerine kur. Böylelikle Ashampoo Uninstaller 8 programın nerelere yazdığını takip edebilecek ve kaldırması daha sağlıklı olacak. Sonra Ashampoo Uninstaller 8 ile Virtualbox'ı kaldır. Bu kadar.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @hakan .virtualbox diye bir klasör yok. toprak34 4 yıl önce
    • @toprak34 gizli olabilir baktın mı? Yoksa da silinmiş demektir. hakan 4 yıl önce
    • @hakan Users klasöründe buldum o klasörü, sildim tekrar denedim fakat fayda etmedi. Hata için yeni bir konu açayım mı? toprak34 4 yıl önce
    • Bu arada Ashampoo Uninstaller da işe yaramadı. toprak34 4 yıl önce
    • @toprak34 evet yeni bir konu aç istersen oradam devam edelim. Hata ile ilgili bilgi eklemeyi unutma hakan 4 yıl önce
    • @hakan Abi tam hatayı kopyalamak için VirtualBox'u açtım, kendi kendine düzeldi. Yardımın için teşekkürler :) toprak34 4 yıl önce
    • @toprak34 çok iyiymiş bu :D hakan 4 yıl önce

    IOBIT kullanıyorum memnunum kalıntıları temizliyor bir program/oyun kaldıracaksam bununla kaldırıyorum tüm arta kalan dosyaları siliyor.

    infinity infinity (402)