En iyi VPN programı hangisi?

Youtube'a giremeyince sizin öneriniz üzerine VPN yüklemeye karar verdim. Fakat pek çok VPN programı var. Hangisini yüklemeliyim karar veremedim. En iyi VPN programı hangisi? Yardımcı olursanız sevinirim.

alivecan alivecan (337)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En iyi VPN programı diye bir şey yok onu şimdiden söyleyeyim.  Zaman zaman bazı programlar öne çıkıyor.

    Örneğin düne kadar Zenmate iyi durumdaydı ama şuanda Zenmate Türkiye'de çalışmıyor. Zenmate engellendi.

    Bu ara benim sorunsuz olarak gördüğüm: Psiphon nedir, nasıl kullanılır? var. Bunu deneyebilirsiniz. Hızı oldukça iyi ve sorunsuz çalışıyor.

    Şu linkte VPN programları listeleniyor: VPN programları

    Zenmate dışında diğerleri çalışır durumda. Bir kaç tane indirip zaman zaman bu programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.  Böylelikle bir programda yogunluk yaşanıyorsa diğer programlar ile bu sıkıntıyı aşabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ben deTunnelBear önerebilirim:  TunnelBear nedir, nasıl kullanılır?

      Fakat limiti çok az 500MB veriyor. Video izlemek için ideal değil. Ama Twitter vb programlar için kullanılabilir. Elbette ücretli almak isterseniz bu limit ortadan kalkıyor.

      TunnerlBear web sitesine erişmek mümkün değil. O sebepten indirmek isterseniz uzmanim.net içindeki linkleri kullanın. TunnelBear zaman zaman Türkiye için limiti kaldırıyor. Böyle güzellikleri de var. Şuanda çalışan VPN'lerden birisi.

      hakan hakan (15409)