En iyi VPN programı?

en iyi VPN programı sizce hangisi ona göre indireceğim çünkü artık zenmate bir işe yaramıyor...

atavistic atavistic (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Zenmate'yi Kullana Bilirsin Diğer VPN Uygulamalarında Daha İyi Bir Alt Yapısı Var

    bycingelss bycingelss (-49)
    7 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      CyberGhost yazılımını kullanabilirsin uzmanım nette daha önceden bu vpn yazılımının nasıl kullanılacağına dair bir yazı yazılımış aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsin.

      Link : Tıkla

      Umarım faydalı olmuştur

      tahatugyan tahatugyan (1206)
      7 yıl önce cevaplandı

        VPN programlarından uzmanim.net'te incelenenleri burada toplamaya çalıştım: VPN Programları

        Bunlar arasında Zenmate benim popüler kullandığım bir uygulama. İşe yaramıyor demişsin ama sorun nedir anlayamadım. Eğer yavaşsa farklı sunucu deneyebilirsin.

        Bir de son dönem iyiler arasında gördüğüm:  Psiphon nedir, nasıl kullanılır? var.

        Ayrıca TunnerlBear bir iyilik yapmış ve Türk kullanıcıları için limitleri kaldırmış: TunnelBear nedir, nasıl kullanılır? Bu sebepten TunnerlBear şuan için en iyi VPN

        hakan hakan (15394)
        7 yıl önce cevaplandı

        • saol çok teşekkürler peki web mağazasından uzantı olarak mı indireyim? atavistic 7 yıl önce
        • maalesef tunnelbear yasaklanacak VPN programları arasında... atavistic 7 yıl önce
        • @hakan Kullanıcı Adı Şifre Girişe Tıklıyorum Bilinmeyen Hata Uyarısı Veriyor furkanozkaynak 7 yıl önce
        • @furkanozkaynak muhtemelen bu hata yoğunluktan kaynaklanıyor hakan 7 yıl önce
        • @atavistic magazan indirebilirsin. Şuan internet normale dönmüş görünüyor. hakan 7 yıl önce
        • Tunnelbearda şöyle bir durum mevcut, tunnelbear.com sitesine Türkiye üzerinden erişim IP bazında kapalı bu yüzden VPN harici siteye erişmek imkansız.VPN ile erişerek hesap açtığında ise hesabın farklı bir ülke üzerinden göründüğünden ücretsiz sınırsız sürüm hesabına tanımlanmıyor..Bunu mail üzerinden tunnelbear sordum ve hesabınızın için farklı bir VPN kullandınız mı diye yanıt verdi. Yani VPN için VPN kullanmamak lazım ama o da olmuyor, bu şekilde kampanya şimdilik güme gitmiş gibi. ismailsarp 7 yıl önce