En iyi VPN programları - 2019

En iyi çalışan VPN programları nelerdir?

Tavsiye ettiğiniz VPN programlarını yazar mısınız?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android, iOS, Mac ve Windows için kendi bulduğum en iyi VPN programlarını aşağıda yazıyorum. Bilgisayarınızda veya telefonunuzda kullanmak için aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

    Bilgisayar için VPN programları (Windows ve Mac) 2019

    A) Windows

    Windows platformu için 2 tane VPN programı önereceğim. Bunların ikisi de çok güzel çalışıyor.

    1. Psiphon VPN

    Psiphon bana göre Windows PC'de kullanabileceğiniz en iyi VPN programı. Hem ücretsiz, hem de son derece kullanışlı olan PsiphonVPN programını bu linkten indirebilirsiniz: Windows için Psiphon indir

    2. Betternet

    BetternetVPN yazılımını da Windows için en iyi VPN'ler arasına sokmak istedim. Betternet'i bu linke tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz: Windows için Betternet indir

    B) Mac OS

    Macbook ve iMac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz 2 tane VPN programını aşağıda bulabilirsiniz.

    1. BetternetVPN

    Betternet uygulaması Mac için de bulunuyor ve son derece kullanışlı olması sebebiyle mutlaka öneriyorum. Betternet VPN'i Mac bilgisayarınıza bu linke tıklayarak indirebilirsiniz: Betternet for Mac App Store

    2. VPN Plus

    VPN Plus uygulaması ücretsiz ve çok kolay bir arayüze sahip. Mac için çalışan VPN yazılımı arıyorsanız bunu kesinlikle kullanmalısınız. VPN Plus uygulamasını Mac'inize indirmek için bu linke tıklayın: VPN Plus Mac App Store

    Telefon için VPN programları (iOS ve Android) 2019

    A) iOS

    iPhone ve iPad için 2 güzel VPN uygulamasını aşağıda bulabilirsiniz.

    1. PsiphonVPN

    Psiphon uygulaması iOS için oldukça kullanışlı olduğu için burada tavsiye ediyorum. Psiphon VPN'i iOS cihazınıza bu linke tıklayarak indirebilirsiniz: Psiphon on the App Store

    2. Betternet VPN

    iPhone ve iPad cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi VPN'lerden birisi Betternet uygulaması. Telefonunuza bu linkten indirebilirsiniz: Best VPN Proxy Betternet - App Store

    B) Android

    Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz birkaç tane VPN programına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

    1. ThunderVPN

    ThunderVPN Android için %100 ücretsiz VPN uygulamasıdır. Gerçek bir ücretsiz VPN uygulaması olan ThunderVPN'i bu linkten indirebilirsiniz: Thunder VPN - Google Play Store

    2. AnonyTun VPN

    AnonyTun, yine Android için ücretsiz VPN uygulamalar arasında en iyilerinden birisi. Telefonunuza ve tabletinize bu linkten indirebilirsiniz: AnonyTun VPN - Google Play Store

    Bu çözümde Android, iOS, Mac ve Windows için en iyi VPN programlarından bahsettim. Bunun gibi faydalı içerikleri aynı zamanda videolu olarak da takip etmek için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz:

    Çözümü uzmanim.net Youtube kanalında izlek için tıklayın. Uzmanim.net YouTube kanalına abone olmak için buraya tıklayın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @oscil cevapla bölümünü sadece cevap için kullanmalısınız. alattin 5 yıl önce