En iyi web tarayıcısı hangisidir?

web tarayıcısı olarak en iyisi hangisidir? hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ben chrome kullanıyordum chrome ram yediği için Opera'ya geçtim. Opera süper, anavtajları da var.

    • Kendisine ait reklam eklentisi var.
    • Opera Turbo var.
    • Opera VPN var.
    • Pil tasarrufu var

    Diğer tarayıcılarla Opera'yı karşılaştır, hangisi en iyi gör.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • ben de bugün chrome kaldırıp opera yı yükledim gerçekten memnunum özellikle reklam engellemesi çok iyi bir artı özellik. veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 Operayı beğenmeyen yok zaten, ilkaybaki 5 yıl önce

    Tarayıcı piyasasını domine eden üç tarayıcı var zaten:

    • Google Chrome
    • Mozilla Firefox
    • Opera

    Kur üçünü de hangisi ile rahatdan onu kullan.  Bunlara ek Vivaldi ve Edge de var. En iyi tarayıcı kişiye kullanım amacın göre değişir. Sen hangisi ile rahatsan en iyisi odur.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • peki hız ve güvenilirlik açısından hangisi en iyisi? veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 chrome daha iyi ama ben opera kullanıyorum opera da iyi darkcrak 5 yıl önce

    @veysi2023

    @murat hocamın dediklerine ek olarak bir tanede ben yazayım.

    • Yandex Browser

     Yandex Browser ‘de Web sayfasını “ PDF “ olarak kaydetme , OFFİCE belgelerini ( Word , Excel , PowerPoint ) tarayıcı üzerinden indirmeden açma imkânı mevcut.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)