En sağlıklı Sürücü yükleme yöntemi

Merhaba, format attıktan sonra sürücü yüklemelerini Windows Update ile yapacağım. Ekran kartını ise NVDİA kendi sitesinden yapacağım. En son ise aygıt yöneticisinden aygıtlara tek tek sağ tıklayıp ''Güncelleştir'' diyeceğim. Bunlar en sağlıklı yöntemler değil mi?

can4142 can4142 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Genel olarak böyledir, doğru yoldasın :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • usta sizsiniz sizden öğrendik efenim :Ddd can4142 6 yıl önce
    • Estağfurullah, buralarda hepimiz birşeyler öğreniyoruz; hep öğrenciyiz :) @can4142 temmuz 6 yıl önce
    • iki soru daha sordum oraya da beklerim :D can4142 6 yıl önce