En Tavsiye Edilen A.Virüs Programı Ve Malware Programı

ÖNERİSİ

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar Benim kullandiğim Antivirüs Ve Malware programı Şunlardır

    1- Avira Free Antivirüs = Bu ücretsiz Olanıdır Siz İnternetten Crackli indirebilirsiniz

    2- ADW Cleaner Anti Malware

    3 - Esed not32

    ÖNERDİKLERİM

    Yukarda yazdıklarım

    MalwareBytes

    Avast

    Mcafee

    Combofix

    RogueKiller

    ÖNERMEDİKLERİM !!!!!!

    360 Total Security

    Kaspersky Anti-Virus

    Bilmediginiz Sitelerden İndirdiginiz Veya Gördüğünüz Antivirüs Programlarını SAKIN İNDİRMEYİN
    VİRÜS TAŞIMA İHTİMALI OLABİLİR

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 360 Total Security neden önermediğini merak ettim ? blackheaven 7 yıl önce