En Uygun İçerik Yönetimi Sistemi

Merhabalar,

epeyce aktif bir web sayfası için kullanılabilecek en iyisi ve en uygun maddi olarakta tabii içerik yönetim sistemi hangisidir? Kullanıcı ön yüz geliştirmelerinin hızlı ve rahat yapılabildiği vs... Önerilerinizi merakla bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

hikmet hikmet (73)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Wordpress şuan en çok bilinen ve kullanılan CMS'dir.

    Bunun dışında

    • Joomla
    • Drupal
    • Magento

    Diğer en popüler içerik yönetim sistemleridir. Wordpress en kolay arayüz ve destek bulacağın içerik yönetim sisteminidir. Büyük uygulamalarda da Wordpress kullanılabiliyor @hikmet. Her birinin demosunu internette bulmak mümkün. Demolarına bakıp inceleyebilirsin. Arayüz konusunda da bolca template bulmak mümkün.

    Bu tür sistemlerin zayıf yanları özel yazılımlara göre açık kaynak olduğu için bir güvenlik açığı çıktığı zaman çoğunun bundan etkilenmesi.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

      wordpress önerebillirrim oldukça iyi pek tanınmıyor olabilir ama tavsiye edebilirim her uygulamanın artı ve eksileri olabilir değil mi buda oyle ama kullanıcı arayuzu ıyı -Kullanıcı forumları dışında resmi bir desteğinin olmaması biraz sıkıntı ama sana sıkıntı yaratmmaz diye düşünüyorum

      semm65 semm65 (85)
      7 yıl önce cevaplandı

        teşekkürler.

        hikmet hikmet (73)