İnternette gezmek ve film izlemek için önereceğiniz uygun bütçeli laptop hangisi?

ben engelli biriyim günlük hayatımda bilgisayarın basında geciyorum ınternet gezip  film izliyorum sıkıntı çıkarmadan kullanacagım bilgisayar önerirmısınz ucuz her işimi görebilecegım sorun çıkarmasınn

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-laptop-25ghz-12gb-ram-256gb-ssd-3gb-ekran-karti-156-P113239601?Aksesuar=%C4%B0stemiyorum&cid=604001&gclid=Cj0KCQjwwLHLBRDEARIsAN1A1Q7YIKnny02MGAucaaVXxmGzkuBIM_07OASDdtxe---fN5Ze1njKnS4aAvW7EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

böyle bilgisayar buldum nasıl acaba görüşlerınız alabillirmiyim  kararsız kaldımm bu ssd lı nasıl olur bilmiyorumm

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-laptop-25ghz-8gb-ram-1tb-hdd-3gb-ekran-karti-156-P149776445?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller

aralarında karar veremedımm

nuri92 nuri92 (32)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    merhaba bu bilgisayarlar günlük kullanım için çok pahalı başka bilgisayar araştırmanızı tavsiye ederim.

    oyun oynamıyacam diyorsanız laptop değil notebooklarda var onlardanda alabilirsiniz

    ardavarol ardavarol (3)
    6 yıl önce cevaplandı

    • tamam da nasıl birsey arastırmalıyım islemci ram hrrdk yada ssd ekran kartı ne kadar olmalı sıkıntısız işimi görmeli erkan çözünlüğü ne kadar olmalı nuri92 6 yıl önce

    Kardeş sınır 2000 tl ise Isus pcler

    Güzel performans veriyor

    Hem onalrla günlğk kullanım ve oyun oynayabilrsin

    Ama oyun için terchim pc toplama

    Laptop diyorsan her işine yarayacak al buyur:http://www.hepsiburada.com/asus/laptop-notebook-dizustu-bilgisayarlar-c-98?filtreler=fiyat:0.0-2000.0

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • yok ya oyunla pek işim olmaz günlük kullanım için ınternet flim izleyip sosyal meydi da takılacak bilgiyasar nasıl bırsey almalıyım sizce ??? nuri92 6 yıl önce
    • Sinir kac tl malgibiolan 6 yıl önce
    • 1.000 1500 arasında bilgisayar bakıyorum ama uygun fiyatlı bulamadım nuri92 6 yıl önce
    • http://www.hepsiburada.com/acer-es1-572-33tk-intel-core-i3-6006u-4gb-500gb-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000003DBMA malgibiolan 6 yıl önce
    • Aal kardes malgibiolan 6 yıl önce

    HP laptopların hiç birini önermiyorum. Marka olarak HP genelde hep ısı ve fabrikasyon hatalar çıkarıyor.

    Lenovo ve Asus diğer markalara öre fiyat / performans olarak daha iyi ürünlere sahip. Senin ihtiyacın olacak en fazla RAM 8GB hatta 4GB bile rahat rahat yeter. O sebepten daha fazlasını almana gerek yok.  İşlemci olarak i5 işlemcilere bakabilirsin.  Ekran kartında paylaşımsız olursa çok iyi olur. Böylece videolarda bir sorun yaşamazsın.

    N11 sitesinde 1800TL altındaki Lenovu ve Asus laptoplar için önerim:

    Senin için oluşturduğum arama filtresi sonucuna buradan ulaşabilirsin. Bunlar arasında fiyatı ve görünümü senin en beğendiğini alabilirsin. N11.com 1800TL altı film ve internet için en uygun laptop listesi

    Önemli Not: bu listedeki laptopların çoğu FREE DOS işletim sistemi ile gelir. Bu sebepten fiyatları biraz daha düşüktür. Free DOS işletim sisteminin anlamı Windows yüklü değildir. Bu sebepten Windows'u ayrıca yüklemen gerekecektir. Bu senin için önemli bir kriterse almadan önce işletim sistemi nedir diye kontrol etmelisin.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • önemli degıl ben yüklerım işletım sistemi hangi işletim sistemi önerırsınız bilgisayar buldum bakarmısınız hangısını almalıyım http://www.notebookadresi.com/asus-x550jx-xx171d-12gb-notebook bu nsıl sizcee ?? uygun bir site buldum oradan bana hangisi iyi oldugunu önermısınız http://www.notebookadresi.com/ nuri92 6 yıl önce
    • @nuri92 linkini verdiğin site güvenilir durmuyor. Zira link verdiğin laptop vatanda 4000TL. hakan 6 yıl önce
    • allah allah nasıl anladın en uygun bilgisayar satan şirketmiş ama neyse uygun bilgisayar bulalım arkadaslar ne kadar rami hddsk yüksek olursa ekran kartı 2 gb olmalı kı sını gorsun dımı nuri92 6 yıl önce
    • hakan hocam doğru söylüyorsunuz ekran kartı paylaşımlı olursa videolarda donma sıkıntıları meydana gelebilir ama verdiğiniz sistemi şahsen biraz abartılı gördüm özellikle işlemciyi ben i5 işlemcim var oyun için kullanıyorum video izlemek için i3 4 gb ram çok eski olmamak şartıyla harici ekran kartı olabilir ardavarol 6 yıl önce
    • @nuri92 cevabımda olması gereken özellikleri yazdım. Fazlasına gerek yok. Hele 12GB ram in sana hiç bir faydası olmaz. Sen 30km hız yapmak için ferrari bakıyorsun. hakan 6 yıl önce