Engelli listem aynı duruyor

Numaramı ve telefonumu degistirmeme rağmen whatsapda ki engelli listem ayni duruyor daha öncesinde de aynı gmail hesabımı kullanıyordum bununla alakalı olabilir mi lütfen açıklık getirin

kullanici839461 kullanici839461 (1)
5 yıl önce sordu

  • Engelli listendekileri çıkaramıyor musun peki? omercik 5 yıl önce
  • Cikartabiliyorum sorun şuan ki numaramı o engelli kişiler biliyormus gibi görünüyor eşimle boşanma derecesine geldik yani sanki şuanda da o kişilerle gorusmusumde engellemisim gibi kullanici839461 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Numara değiştir özelliğini kullanarak yaptığın için böyle olmuştur muhtemelen. Sen WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yükleseydin böyle olmayazdı. Farklı bir numara ile WhatsApp hesabı açtıysan engellediğin kişilerin de haberi yoksa onlar bilemez merak etme. İçiniz rahat olsun.

omercik omercik (9418)